Turime patentuotų WILKA raktų gamybos autorizaciją

GAMINAME WILKA Sisteminius, W101, W235, W1A1, ZL53, PR130
Serijos ir WILKA standartinius RAKTUS. Raktus WILKA gaminame iš
originalių ruošinių.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas Tel. +370 655 22 777

Parduodame: WILKA Patented ir WILKA Standart serijos cilindrus ir
spynų korpusus.

WILKA CILINDRAI

1. WILKA Carat– Europinių tipų dvipusis ir vienpusis cilindras su specialiu patentuotu rakto profiliu, turi rakto apsaugos kodo kortelę, pagal kurią galima kokybiškai su garantija pagaminti raktus kompiuterizuotomis staklėmis. Raktų kopijas galima pagaminti tik autorizuotų Dijosa raktų centruose, raktų dublikavimas reikalauja kartu su raktu turėti apsaugos rakto kodo kortelę. WILKA Patented cilindras atsparus laužimui, gręžimui ir su visrakčiu atrakinimui (ANTIBUMPING).

2. WILKA Standart – Europinių tipų dvipusis ir vienpusis cilindras su nepatentuotu rakto profiliu, bet galima kokybiškai su garantija pagaminti raktus kompiuterizuotomis staklėmis. Raktų kopijos gamyba neturi papildomo apsaugos kontrolio. Standartiniame WILKA cilindre gali būti įrengta apsauga nuo gręžimo.

WILKA Modular – europietiški vienpusiai ir dvipusiai cilindrai su standartiniu ir patentuotu rakto profiliu, gaminami pagal specialiai sukurtą modulinę sistemą.

Naujoji WILKA modulinė sistema, susidedanti iš atskirų blokų ir jungiamųjų elementų, leidžia pakeisti dvipusio cilindro ilgį nuo 6 cm iki 18 cm, o vienpusio cilindro – nuo 3 cm iki 9 cm.

Cilindrai gali būti komplektuojami trijų variantų:

1. Cilindro valdymas raktu iš dviejų šalių

2. Cilindro valdymas su raktu tik iš vienos pusės, o iš kitos pusės – sukamąja rankenėle.

3. Antipanic. Cilindro valdymas su raktu bet kurioje situacijoje, net kai raktas įstatomas į cilindrą iš priešingos pusės.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas
Tel: +370 65522777

Susisiekite su mumis!

Vardas
El. paštas
Telefonas
Tema
Žinutė