APSAUGA OVALIOS FORMOS SKANDINAVIŠKO TIPO CILINDRAMS

Defender BD106/ 107/ 109/ 110 for scandinavian oval cylinder

Norime pristatyti Jums informaciją apie naują spynos cilindrų apsaugos asortimentą. Pagal UAB „Dijosa“ užsakymą, buvo pradėta kurti ir gaminti visa nauja apsaugos serija (Baltic line).  Visi gaminami produktai turi skirtingus konstrukcijos sprendimus ir vienodą išvaizdą. Visos prekės buvo užsakytos įmonei „DiSec“ (Italija). Įmonė „DiSec“ yra apsaugos gamintojų lyderis. Pirmi apsaugos gaminiai praėjo testą ir pradėti gaminti, tai  – Apsauga BD106/ 107/ 109/ 110. Visi gaminiai yra pagaminti iš nerūdijančiojo plieno ir aliuminio, montuojami durų išorėje. Visos tvirtinimo angos atitinka „ASSA ABLOY“  koncerno gamyklinius dudžius. Kuriant apsaugą, kaip pagrindą buvo paimti ASSA, ABLOY, MUL-T-LOCK, YALE, RUKO, TRIOVING ir kitų gamintojų ovalios formos cilindrų pavyzdžiai, su skirtingais raktų profiliais. Kitaip tariant, šie gaminiai yra universali bet kokio ovalo formos cilindro apsaugos priemonė, nepriklausomai nuo gamintojo ir naudojamo rakto profilio. Apsaugos dizainas leidžia apsaugoti užrakto cilindrą nuo agresyvaus išorės poveikio, o kartu su papildomais elementais apsaugo užrakto korpusą. Apsauga gali būti naudojama kaip individualus dizaino sprendimas, taip pat papildant ir pabrėžiant jau esamą durų apdailą. Pigesnis variantas  pagamintas iš aliuminio, brangesnis variantas  iš nerūdijančiojo plieno.

Jeigu Jums įdomu, mes atsiųsime kainininką.

Norint užsakyti apsaugą, reikalinga ši informacija:

 1. Iš kokio metalo turėtų būti pagaminta apsauga? (nerūdijantis plienas arba aliuminis)?
 2. Koks rakto profilis naudojamas?
 3. Koks ilgis cilindro, išlendančio už durų apdailos ribų?
 4. Kokią spynos dalį reikia apsaugoti? (Tik cilindrą arba cilindrą su spynos korpusą)?

APSAUGOS ELEMENTAI:

 1. Apsauga (Defender BD110), 50 mm (korpusas, rakto profilio žiedas MTL/ASS/ABL, žiedo fiksatorius)
 2. Prailginimo žiedas, 50 mm
 3. Apsaugos žiedas, 65 mm
 4. Dekoratyvinis ovalus žiedas, 65×85 mm

APSAUGOS VERSIJOS:

APSAUGA ASS (BD106C1/ 107C1/ 109C1/ 110C1) – skirta asimetrinių raktų profiliams (ASSA d12, P600 tipo raktams).

APSAUGA MTL (BD106D1/ 107D1/ 109D1/ 110D1) –  skirta simetrinių raktų profiliams (MUL-T-LOCK, ASSA, RUKO, TRIOVING, YALE, tinka praktiškai visiems cilindrų gamintojams).

APSAUGA ABL (BD106X1/ 107X1/ 108X1/ 110X1) – skirta raktų profiliams (ABLOY DISKLOCK, PROTEC tipo raktams).

APSAUGOS KLASIFIKACIJA:

 1. A KLASĖ: Apsauga (Defender BD110) uždengia cilindro korpusą, kuris išlenda nuo durų apdailos ribų 6 mm. Vėliau reikalingą dydį padidinti galima papildomai įrengus 2 mm storio žiedus. Tokiu atveju, apsaugotas tik užrakto cilindras ir rakto profilio įėjimas, spynos korpusas lieka neapsaugotas.
 2. B KLASĖ: Apsauga (Defender BD106 / 107 / 109) skirta apsaugoti cilindrą ir užrakto korpuso plotą aplink cilindrą ir paslėpti prailginimo žiedus arba prailginimo mechanizmą, buvo sukurtas papildomas apsauginis žiedas su dideliu išoriniu, 65 mm skersmeniu, kuris uždengia prailginimo žiedus ir papildomai padidina užrakto korpuso apsauginį plotą aplink cilindrą. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 23 mm.
 3. C KLASĖ: Apsauga (Defender BD106 / 107 / 109 / 110) skirta apsaugoti cilindrą ir spynos korpusą, papildyta specialia, 2 mm storio plokštele, kuri padeda apsaugoti beveik visą spynos ir cilindro korpusą. Ši konfigūracijos parinktis dažnai naudojama maksimaliai apsaugai nuo užrakto ir kaip dekoracija, skirta uždengti senas skylutes, kai vienos spynos dizainas pakeičiamas kitu. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 25 mm.
 4. D KLASĖ: Apsauga (Defender BD110 su Dekoratyviniu žiedu). Dekoratyvinis ovalus žiedas, 65×85 mm, taip pat pagamintas iš nerūdijančio plieno, panašus į dekoratyvinius žiedus, sumontuotus aplink raktų angas ant saugaus tipo spynų, tokių gamintojų kaip MUL-T-LOCK, MOTTURA, CISA, ISEO, ATRA, SECURREME. Įdiegus šį dekoratyvinį žiedą, durų apdaila leidžia išlaikyti vieną dizainą, jei duryse yra du skirtingų gamintojų ar sistemų užraktai.

MONTAVIMO SCHEMA:

 

NUOTRAUKOJE: ASSA D12 cilindras be apsaugos ir ASSA D12 cilindras su apsauga BD106C1 / 107C1 / 109C1 Klasė C.

NUOTRAUKOJE: MUL-T-LOCK MT5 cilindras be apsaugos ir MUL-T-LOCK MT5 cilindras su apsauga BD110D1 Klasė D.