APSAUGA OVALIOS FORMOS ASSA ABLOY CILINDRAMS

Iki šiol pagrindinių spynų gamybos rinkoje nebuvo universalios apsaugos ovalios formos skandinaviško tipo cilindrams, kuris atskirai ir kartu su standartinėmis jungiamosiomis detalėmis galėtų patenkinti bet kokius saugumo ir dizaino poreikius. Nauja Apsauga (Defender) pilnai pagaminta iš nerūdijančio plieno. Gaminį galima naudoti bet kokiomis sąlygomis, tvirtinimo angos atitinka ASSA ABLOY koncerno gamyklinius dydžius. Apsauga montuojama vietoje, kur buvo gamyklinė apdaila arba kartu su ja. Kuriant apsaugą kaip pagrindą buvo paimti cilindrai ASSA, ABLOY, MUL-T-LOCK, turinčius įvairius pagrindinius rakto profilius. Kitaip tariant, šis produktas yra universali ovalo formos cilindro apsaugos priemonė, nepriklausomai nuo gamintojo ir rakto profilio. Dizaino savybės leidžia derinti su kitais gaminiais. Dėl šios priežasties gaminys ne tik atlieka užrakto cilindro apsaugos nuo vandalų poveikį, bet taip pat gali būti naudojamas kaip projektinis sprendimas, atskirai pabrėžiant ar papildant esamas durų ir užraktų apdailas. Tikimės, kad šis produktas užims tinkamą vietą tarp ovalo formos cilindrų apsaugos ir dizaino priemonių.

 

APSAUGOS VERSIJOS:

APSAUGA ASS – skirta asimetrinio raktų profiliams (tipo ASSA d12, P600).

APSAUGA MTL –  skirta simetrinio raktų profiliams (tipo MUL-T-LOCK ir tinka praktiškai visiems gamintojams).

APSAUGA ABL – skirta raktų profiliams, (tipo ABLOY DISKLOCK, PROTEC).

 

APSAUGOS KLASIFIKACIJA:

  1. A KLASĖ: Apsauga uždengia cilindro korpusą, kuris išlenda nuo durų apdailos ribų 6 mm. Vėliau reikalingą dydį padidinti galima papildomai įrengus 2 mm storio žiedus. Tokiu atveju, apsaugotas tik užrakto cilindras ir rakto profilio įėjimas, spynos korpusas lieka neapsaugotas. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 18 mm.
  2. B KLASĖ: Norėdami apsaugoti užrakto korpuso plotą aplink cilindrą ir paslėpti prailginimo žiedus, buvo sukurtas papildomas apsauginis žiedas su dideliu išoriniu, 65 mm skersmeniu, kuris uždengia prailginimo žiedus ir papildomai padidina užrakto korpuso apsauginį plotą aplink cilindrą. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 22 mm.
  3. C KLASĖ: Kita apsaugos galimybė yra papildyta specialia, 2 mm storio plokštele, kuri padeda apsaugoti beveik visą spynos ir cilindro korpusą. Ši konfigūracijos parinktis dažnai naudojama maksimaliai apsaugai nuo užrakto ir kaip dekoracija, skirta uždengti senas skylutes, kai vienos spynos dizainas pakeičiamas kitu. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 24 mm.
  4. D KLASĖ: Be to, pagamintas dekoratyvinis ovalus žiedas, 65×85 mm, taip pat pagamintas iš nerūdijančio plieno, panašus į dekoratyvinius žiedus, sumontuotus aplink raktų angas ant saugaus tipo spynų, tokių gamintojų kaip MOTTURA, CISA, ISEO, ATRA, SECURREME. Įdiegus šį dekoratyvinį žiedą, durų apdaila leidžia išlaikyti vieną dizainą, jei duryse yra du skirtingų gamintojų ar sistemų užraktai.

NUOTRAUKA ŽEMIAU: ASSA ir MUL-T-LOCK cilindrai be apsaugos ir su apsauga.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas
Tel: +370 65522777

Susisiekite su mumis!

Vardas
El. paštas
Telefonas
Tema
Žinutė