APSAUGA OVALIOS FORMOS SKANDINAVIŠKO TIPO CILINDRAMS

Defender BD106/107/109/110 for scandinavian oval cylinder

Iki šiol pagrindinių spynų gamybos rinkoje nebuvo universalios apsaugos ovalios formos skandinaviško tipo cilindrams, kuris atskirai ir kartu su standartinėmis jungiamosiomis detalėmis galėtų patenkinti bet kokius saugumo ir dizaino poreikius. Nauja Apsauga (Defender BD106/107/109/110) pagaminta iš nerūdijančiojo plieno arba iš aliuminio. Gaminį galima naudoti bet kokiomis sąlygomis, tvirtinimo angos atitinka ASSA ABLOY koncerno gamyklinius dydžius. Apsauga montuojama vietoje, kur buvo gamyklinė apdaila arba kartu su ja. Kuriant apsaugą kaip pagrindą buvo paimti cilindrai ASSA, ABLOY, MUL-T-LOCK, YALE, RUKO, TRIOVING ir kt., turinčius įvairius pagrindinius rakto profilius. Kitaip tariant, šis produktas yra universali ovalo formos cilindro apsaugos priemonė, nepriklausomai nuo gamintojo ir rakto profilio. Dizaino savybės leidžia derinti su kitais gaminiais. Dėl šios priežasties gaminys ne tik atlieka užrakto cilindro apsaugos nuo vandalų poveikį, bet taip pat gali būti naudojamas kaip projektinis sprendimas, atskirai pabrėžiant ar papildant esamas durų ir užraktų apdailas. Tikimės, kad šis produktas užims tinkamą vietą tarp ovalo formos cilindrų apsaugos ir dizaino priemonių. Šiuo metu ruošiami gamybai nauji apsaugos variantai.

APSAUGOS ELEMENTAI:

  1. Apsauga (Defender BD110), 50 mm (korpusas, rakto profilio žiedas MTL/ASS/ABL, žiedo fiksatorius)
  2. Prailginimo žiedas, 50 mm
  3. Apsaugos žiedas, 65 mm
  4. Dekoratyvinis ovalus žiedas, 65×85 mm

APSAUGOS VERSIJOS:

APSAUGA ASS (BD106/107/109/110C1) – skirta asimetrinio raktų profiliams (tipo ASSA d12, P600).

APSAUGA MTL (BD106/107/109/110D1) –  skirta simetrinio raktų profiliams (tipo MUL-T-LOCK, ASSA, RUKO, TRIOVING, YALE ir tinka praktiškai visiems gamintojams).

APSAUGA ABL (BD106/107/108/110X1) – skirta raktų profiliams, (tipo ABLOY DISKLOCK, PROTEC).

APSAUGOS KLASIFIKACIJA:

  1. A KLASĖ: Apsauga (Defender BD110) uždengia cilindro korpusą, kuris išlenda nuo durų apdailos ribų 6 mm. Vėliau reikalingą dydį padidinti galima papildomai įrengus 2 mm storio žiedus. Tokiu atveju, apsaugotas tik užrakto cilindras ir rakto profilio įėjimas, spynos korpusas lieka neapsaugotas. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 18 mm.
  2. B KLASĖ: Apsauga (Defender BD106/107/109) skirta apsaugoti cilindrą ir užrakto korpuso plotą aplink cilindrą ir paslėpti prailginimo žiedus, buvo sukurtas papildomas apsauginis žiedas su dideliu išoriniu, 65 mm skersmeniu, kuris uždengia prailginimo žiedus ir papildomai padidina užrakto korpuso apsauginį plotą aplink cilindrą. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 20 mm.
  3. C KLASĖ: Apsauga (Defender BD106/107/109/110) skirta apsaugoti cilindrą ir spynos korpusą, papildyta specialia, 2 mm storio plokštele, kuri padeda apsaugoti beveik visą spynos ir cilindro korpusą. Ši konfigūracijos parinktis dažnai naudojama maksimaliai apsaugai nuo užrakto ir kaip dekoracija, skirta uždengti senas skylutes, kai vienos spynos dizainas pakeičiamas kitu. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, užrakto cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 24 mm.
  4. D KLASĖ: Be to, pagamintas dekoratyvinis ovalus žiedas, 65×85 mm, taip pat pagamintas iš nerūdijančio plieno, panašus į dekoratyvinius žiedus, sumontuotus aplink raktų angas ant saugaus tipo spynų, tokių gamintojų kaip MUL-T-LOCK, MOTTURA, CISA, ISEO, ATRA, SECURREME. Įdiegus šį dekoratyvinį žiedą, durų apdaila leidžia išlaikyti vieną dizainą, jei duryse yra du skirtingų gamintojų ar sistemų užraktai.

 

NUOTRAUKA ŽEMIAU: ASSA D12 cilindras be apsaugos ir ASSA D12 cilindras su Apsauga ASS Klasė C.

NUOTRAUKA ŽEMIAU: MUL-T-LOCK MT5 cilindras be apsaugos ir MUL-T-LOCK MT5 cilindras su Apsauga MTL Klasė A + Dekoratyvinis žiedas.