Įmonė DiSec (Italija) yra apsaugos gamintojų lyderis. Visi gaminami produktai turi skirtingus konstrukcijos sprendimus. Visi gaminiai montuojami durų išorėje. Visos tvirtinimo angos atitinka spynų gamyklinius dydžius. Kuriant apsaugą, kaip pagrindą buvo paimti skirtingi spynų gamintojai, su skirtingais raktų profiliais. Apsauga DiSec leidžia apsaugoti užraktą nuo agresyvaus išorės poveikio ir trukdo identifikuoti spynos cilindrą. Apsauga gali būti naudojama kaip individualus dizaino sprendimas, taip pat papildant ir pabrėžiant jau esamą durų apdailą.

Jeigu Jums įdomu, susisiekite su mumis el.paštu: dijosauab@gmail.com arba telefonu: +37065522777.

Norint užsakyti apsaugą, reikalinga ši informacija:

  1. Kokia naudojama spyna?
  2. Koks rakto profilis naudojamas?
  3. Koks ilgis cilindro, išlendančio už durų apdailos ribų?
  4. Kokią spynos dalį reikia apsaugoti? (Tik cilindrą arba cilindrą su spynos korpusu)?

APSAUGA DiSec 72 ir 72FIX, SKIRTA PRIEŠGAISRINIŲ DURŲ UŽRAKTŲ STIPRINIMUI

Apsauga DiSec 72 ir 72FIX trukdo identifikuoti spynos cilindrą ir leidžia apsaugoti užraktą nuo agresyvaus išorės poveikio. Visos tvirtinimo angos atitinka gamyklinius didžius. Visi gaminiai yra pagaminti iš metalo ir montuojami durų išorėje. Apsauga gali būti naudojama kaip individualus dizaino sprendimas, taip pat papildant ir pabrėžiant jau esamą durų apdailą.

Nuotraukoje parodyta kaip atrodo spynos apdaila po įsilaužimo ir po DiSec 72FIX įdėjimo.

Yra dar viena galimybė, leidžianti visiškai uždaryti rakto skylę. Tokiu atveju užrakto cilindrą saugantis blokas yra pakeičiamas bloku su magnetine langine. Magnetinė langinė valdoma specialiu magnetiniu raktu.

Plastikinių durų standartinės užrakto įrangos pakeitimo „DiSec“ gaminiais pavyzdys:

„DiSec“ gaminio su magnetine langine, visiškai uždengiančia įleidimo angą, valdoma specialiu magnetiniu raktu, pavyzdys. Daugiau informacijos: https://dijosa.com/spynos-apsauga-disec/

Norint užsakyti apsaugą, reikalinga ši informacija:

  1. Kokia naudojama spyna?
  2. Koks naudojamas rakto profilis?

Jeigu Jums įdomu, susisiekite su mumis el.paštu: dijosauab@gmail.com arba telefonu: +37065522777.