Turime sisteminių ir patentuotų FAB raktų gaminimo autorizaciją

Gaminame FAB Sisteminius, FAB RS1, RS2, RS3 Serijos ir
standartinius RAKTUS. FAB raktus gaminame iš FAB originalių ruošinių.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas Tel. +370 655 22 777

Parduodame FAB cilindrus pagal užsakymą.

FAB prekybinis ženklas lyginamas su aukštos kokybės spynomis, cilindrais bei kitomis saugumo sistemomis, kurios yra nuolat gaminamos ir atnaujinamos nuo pat įmonės įkūrimo datos – 1911 metų. Aukštas FAB cilindrų standartas buvo sukurtas ir išlaikytas per visą gamybos laikotarpį, todėl FAB vardas tapo plačiai žinomas ir asocijuojamas su saugumu ir kokybe. Kompanijos politika naujų technologijų, idėjų pilno darbuotojų rato, kokybės kontrolės atžvilgiu tapo pagrindiniu įrankiu kompanijos iškilimui į dominuojančią produkcijos gamintoja įvairių šalių rinkose.

FAB prekių asortimentas yra skirtas tiek bendro naudojimo, tiek specialiais tikslais kuriamoms sistemoms. Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas bei patikimumas yra labiausiai vertinamos FAB prekių savybės.

HOBES kompanija užima svarbią vietą tarpe žymiausių Čekijos įleidžiamų spynų mechanizmų gamintojų. Šios gamybos tradicijos puoselėjamos Horni Benešove jau daugiau kaip pusę amžiaus. Kompanijos tikslas -gaminti plačią gamą aukštos kokybės gaminių, kas leistų firmos pirkėjams išsirinkti jiems reikalingą prekę. ČSN EN ISO 9001 kokybės sertifikatas įrodo aukštą HOBES kompanijos gaminamų gaminių kokybę. Visas kompanijos personalas yra kvalifikuoti savo srities specialistai. Čia taip pat yra kompanijos vystymo ir konstruktorių skyriai, kurie padeda nuolat reaguoti į rinkos poreikius ir atnaujinti gaminius.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas
Tel: +370 65522777

Susisiekite su mumis!

Vardas
El. paštas
Telefonas
Tema
Žinutė