Turime standartinių, sisteminių ir patentuotų ASSA raktų gamybos autorizaciją

Gaminame ASSA raktus iš ASSA originalių ruošinių.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas

Tel. +370 655 22 777

PARDUODAME

ASSA  ( 600, 700, 5700, 1200 ir 1300 ) serijos cilindrus, ASSA 565 ( 310, 410, 2000, 2002, 8788 ) serijos korpusus, ASSA spynos furnitūrą.

ASSA CILINDRAI

ASSA spynos cilindrai – tai didelio saugumo cilindrai, kurie galutiniam vartotojui reiškia aukštą raktų kontrolės lygį kartu su patogiu aptarnavimu vietoje, įsigijus prekę.

Savybės:

Assa spynos cilindrai tinka pramonės įmonėms, biurų pastatams ir įstaigoms, o taip pat privatiems namams, kuriuose raktų kontrolė yra svarbi. Didelis skaičius skirtingų raktų kombinacijų kartu su išskirtiniu šoninio kodo mechanizmu garantuoja didelėms sistemoms su pagrindiniu raktu patogų naudojimą ir gerą aptarnavimą. Du vienas nuo kito nepriklausomi cilindro blokavimo mechanizmai kartu su išskirtinio profilio raktu leidžia pasiūlyti Klientui bet kokio dydžio pagrindinio rakto sistemą. 6 pagrindiniai skląsčiai ir 5 šoniniai skląsčiai sudaro ypač aukštos kokybės Assa cilindro mechanizmą. Du vienas nuo kito nepriklausomi blokavimo mechanizmai eliminuoja cilindro atidarymo galimybę visais šiandien žinomais visrakčiais. Grūdintas plienas apsaugai nuo gręžimo. Spynų cilindrus ir užraktus galima naudoti vienoje ir toje pačioje sistemoje su pagrindiniu raktu. Raktai ir spynos mechanizmai visiškai apsaugoti.

ASSA spynų korpusai

Modulinė sistema – tai patogu ir ekonomiška.

Panaudojant 36 pagrindinius korpusų modelius, galima sudaryti 25 000 skirtingų spynų komplektų. Ypatingas akcesuarų ir cilindrų dizainas leidžia įdėti spynas į nestandartinio storio duris. Plieniniai cilindrų tvirtinimo varžtai, kiaurai korpuso praeinantys varžtai, uždedamieji žiedai su nuolydžiu. Spynos kryptis keičiama, neatidarius korpuso. Korpusams nenaudojamas plastikas, todėl jie yra atsparūs ugniai. Antikoroziškumą užtikrina visų spynos korpuso detalių karštas arba šaltas cinkavimas. Labai patikimi: atitinka Švedijos standartą SS3522. Klasikiniai korpusai – atstumas nuo priekinės plokštelės krašto iki cilindro centro 28, 50 ir 70 mm. Evolution serija – atstumas nuo priekinės plokštelės krašto iki cilindro centro 35, 50 ir 70 mm.

Specialisto konsultacija ir iškvietimas
Tel: +370 65522777

Susisiekite su mumis!