Apsauga BD110 skandinaviško tipo ovalios formos cilindrui – Defender BD110 for scandinavian oval cylinder

Defender BD110 – naują spynos cilindrų apsaugą.

Nauja apsauga skandinaviško tipo ovalios formos cilindrams sukurta ir pagaminta pagal UAB Dijosa užsakymą DiSec gamykloje. Atsižvelgiant į šią konfigūraciją, spynos cilindras gali išsikišti nuo durų apdailos ribų iki 6 mm. Vėliau reikalingą dydį padidinti galima papildomai įrengus 2 mm storio žiedus. Gaminį galima naudoti bet kokiomis sąlygomis, tvirtinimo angos atitinka ASSA ABLOY koncerno gamykliniams dydžiams. Apsauga montuojama vietoje, kur buvo gamyklinė apdaila.

Kuriant apsaugą buvo paimti cilindrai ovalios formos ASSA, ABLOY, MUL-T-LOCK, YALE, RUKO, TRIOVING ir kt., turinčius įvairius pagrindinius rakto profilius. Kitaip tariant, šis produktas yra universali ovalo formos cilindro apsaugos priemonė, nepriklausomai nuo gamintojo ir rakto profilio. Dizaino savybės leidžia derinti su kitais gaminiais.

Dėl šios priežasties gaminys atlieka užrakto cilindro apsaugos nuo identifikacijos ir  agresyvaus išorės poveikio.

Taip pat gali būti naudojamas kaip projektinis sprendimas, atskirai pabrėžiant ar papildant esamas durų ir užraktų apdailas. Tikimės, kad šis produktas užims tinkamą vietą tarp ovalo formos cilindrų apsaugos ir dizaino priemonių.

Ekonominė versija, iš aliuminio – 25 Eur.

Sertifikuota versija, iš nerūdijančiojo plieno – 35 Eur.

Apsaugos pastatymas: https://youtu.be/U_0voSopBJw

Jeigu Jums įdomu, susisiekite su mumis el.paštu: dijosauab@gmail.com arba tel.+37065522777

Plačiau: https://dijosa.com/apsauga-ovalios-formos-skandinavisko-tipo-cilindrams/

NUOTRAUKOSE:  Pirma nuotrauka, spyna su cilindru MUL-T-LOCK MT5 ir su standartine apdaila.  Antra nuotrauka, spyna su cilindru MUL-T-LOCK MT5 ir su spec.apsauga BD110D1 (nerūdijantis plienas) + Dekoratyvinis ovalus žiedas.

Komplekto kaina 164 Eur., apsauga + cilindras (nerūd.plienas, 5 raktai + rakto kodo kortelė)

Apie akcijas: https://dijosa.com/akcijos/